Sesja Farmakologiczna WDKA

Warszawski Oddział Polskiego Towarzystwa Farmakologicznie serdecznie zaprasza na Sesję Farmakologiczną, która odbędzie się podczas XV Warszawskich Dni Kardiologii Akademickiej  6 czerwca 2013 r. w Centrum Dydaktycznym przy ul. ks. Trojdena 2a w Warszawie.
Sesja poświęcona będzie problemom związanym z farmakoterapią geriatryczną oraz badaniom farmakologicznym prowadzonym przez naukowców z terenu Mazowsza. 

WSTĘP WOLNY

Dla farmaceutów przyznane będą tzw. "miękkie" punkty edukacyjne. Prosimy o rejestrację na stronie: http://www.kardiologiaakademicka.pl/

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (kardiologia_akademicka_program20130.pdf)kardiologia_akademicka_program20130.pdf0 kB
  • Utworzono .

Cel

Polskie Towarzystwo Farmakologiczne jest stowarzyszeniem naukowym działającym od 1965 roku. Statutowym celem Towarzystwa jest organizowanie i popieranie wszelkich czynności zmierzających do rozwoju badań i prac naukowych w zakresie farmakologii doświadczalnej i klinicznej oraz toksykologii, zrzeszenie osób pracujących w tych dziedzinach i upowszechnienie osiągnięć naukowych odpowiednich gałęzi nauki, reprezentowanie polskiej farmakologii i toksykologii w kraju i zagranicą.

Copyright © 2016 Polskie Towarzystwo Farmakologiczne. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Asearch.pl