Kongres PTBUN

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Zjeździe Polskiego Towarzystwa Badań Układu Nerwowego, który odbędzie się 28-31 sierpnia 2017 roku w warszawie.
Uwaga!!! Pozostał krótki czas rejestracji!!!
Możliwość wczesnego zapisania się do udziału w tym wydarzeniu kończy się 9.04.2017! Termin składania abstraktów - tylko przez osoby zarejestrowane - został przedłużony do 21.04.2017 roku.

Rejestracji można dokonać poprzez system rejestracyjny znajdujący się na stronie Zjazdu:
https://icpns2017.conrego.pl/welcome
Po zakończonej rejestracji otrzymają Państwo potwierdzenie wraz z fakturą pro forma. Po opłaceniu faktury i zaksięgowaniu środków na koncie PTBUN, otrzymają Państwo potwierdzenie wraz z fakturą oraz linkiem do zgłoszenia abstraktu, jeśli zaznaczyli Państwo opcję "abstract submission" podczas rejestracji.
Opłata rejestracyjna obejmuje:

- wstęp na wszystkie sesje wykładowe i posterowe
- prezentację posteru/ów
- materiały zjazdowe w formie elektronicznej
- opening ceremony
- get-together party (bankiet)
- coffee i lunches

Serdecznie zapraszamy do rejestracji, a wszystkich zapraszamy do zapoznania się z interesującym programem Zjazdu, dostępnym na stronie:

https://icpns2017.conrego.pl/scientific-program

  • Utworzono .

Cel

Polskie Towarzystwo Farmakologiczne jest stowarzyszeniem naukowym działającym od 1965 roku. Statutowym celem Towarzystwa jest organizowanie i popieranie wszelkich czynności zmierzających do rozwoju badań i prac naukowych w zakresie farmakologii doświadczalnej i klinicznej oraz toksykologii, zrzeszenie osób pracujących w tych dziedzinach i upowszechnienie osiągnięć naukowych odpowiednich gałęzi nauki, reprezentowanie polskiej farmakologii i toksykologii w kraju i zagranicą.

Copyright © 2016 Polskie Towarzystwo Farmakologiczne. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Asearch.pl