Kompromisowe uzgodnienia nt. wykorzytania zwierząt do celów edukacyjnych

 

Szanowni Państwo,
poniżej znajduje się  link do listu Pani Minister Leny Kolarskiej-Bobińskiej zawierający kompromisowe uzgodnienia wypracowane na spotkaniu strony społecznej - prozwierzęcej (prof. Ewa Łętowska, prof. Andrzej Elżanowski, dr hab. Tomasz Pietrzykowski i Cezary Wyszyński z Fundacji Viva) z przedstawicielami ekspertów naukowych (prof. Teresa Malinowska, prof. Krzysztof Turlejski i prof. Stefan Kasicki):

http://www.nauka.gov.pl/aktualnosci-ministerstwo/list-minister-leny-kolarskiej-bobinskiej-do-wszystkich-zainteresowanych-ustawa-o-ochronie-zwierzat-wykorzystywanych-do-celow-naukowych-i-edukacyjnych.html

 

  • Utworzono .

Cel

Polskie Towarzystwo Farmakologiczne jest stowarzyszeniem naukowym działającym od 1965 roku. Statutowym celem Towarzystwa jest organizowanie i popieranie wszelkich czynności zmierzających do rozwoju badań i prac naukowych w zakresie farmakologii doświadczalnej i klinicznej oraz toksykologii, zrzeszenie osób pracujących w tych dziedzinach i upowszechnienie osiągnięć naukowych odpowiednich gałęzi nauki, reprezentowanie polskiej farmakologii i toksykologii w kraju i zagranicą.

Copyright © 2016 Polskie Towarzystwo Farmakologiczne. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Asearch.pl